Registrace

Uživatelské jméno může obsahovat pouze písmena (A-Z), tečku (.) a pomlčku (-). Maximální délka je 24 znaků. E-mailová adresa je povinná. Je vyžadováno potvrzení této akce kliknutím na odkaz ve zprávě, která bude zaslána na uvedenou e-mailovou adresu.

Uživatelské jméno
Heslo
Heslo (kontrola)
E-mail
Informační e-maily zasílat informační e-maily
Kontrola captcha

Podmínky

Proč se registrovat?

 • Získáte přístup k některým údajům a stránkám.
 • Můžete přidávat jednoduše své komentáře ke článkům a diskutovat na fóru.
 • Pravidelné zasílání informací o novinkách na webu a pořádaných akcích
 • Můžete zasílat ostatním uživatelům a administrátorům vzkazy.

Podmínky užívání těchto internetových stránek

 1. Berete na vědomí, že články uveřejněné na tomto webu mohou obsahovat chyby nejen pravopisné, ale i technické a jiné. V některých článcích vyjadřuje autor svůj pohled na dané a konkrétní téma, článek nemusí být nutně pravdivý.
 2. Berete na vědomí, že kopírování článků a jejich textových či grafických částí, včetně publikace kdekoliv jinde je bez písemného souhlasu autora striktně zakázáno.
 3. Berete na vědomí, že na tomto webu můžete vyjádřit svůj názor v komentářích pod článkem, ve fóru, případně na náš mail. Veškeré příspěvky jsou moderovány, administrátor tohoto webu si nechává možnost kdykoliv příspěvek smazat a to nejen v případě, že se nebude slučovat s pravidly slušného chování, nebo že bude porušovat platný zákon České Republiky.
 4. Berete na vědomí, že administrátor tohoto webu může Váš uživatelský účet kdykoliv, bez předešlého upozornění, bez náhrady smazat a to i bez udání důvodu.
 5. Berete na vědomí, že poskytnutím své emailové adresy v tomto registračním procesu souhlasíte s občasným zasíláním emailových zpráv z toho webu. Emailové zprávy mohou obsahovat informace o novinkách na webu, informace o pořádaných akcích nebo táborech, přání k Vánocům či novému roku, apod. Poskytnutí emailové adresy rozhodně nemá za cíl Vás "bombardovat" spamem.

Je zakázáno:

 • používat nevhodná anebo vulgární uživatelská jména
 • zasílat příspěvky nesouvisející s tématem diskuse nebo komentovaného článku
 • propagovat jiné stránky a servery
 • zahlcování diskuse (spam)
 • vulgarita, porušování zákonů ČR

Nedodržení těchto podmínek povede k okamžitému odstranění vašeho účtu a banu IP adresy, případně celého rozsahu IP adres.

Nedostatky

Každý chybujeme, je tedy možné, že se na našem webu přeci jen vyskytuje nějaká chyba. V takovém případě nás prosím kontaktujte, abych chybu mohl opravit. Kontakt najdete v levém menu ("Kontakt") nebo v patičce stránky.


Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na našich stránkách, s výjimkou tohoto dokumentu, nemá povahu žádného právního úkonu, nebude-li v jednotlivých případech výslovně stanoveno jinak.




putak2012_250.jpg
2012-jaro-307.jpg
100mil_2012_0107.jpg
2012-jaro-039.jpg

Sponzoři

 • Oseva - OSEVA, AGRO Brno spol. s r.o. logo OSEVA AGRO

Kontakt

Radovan Liška
mobil: 603474993
email: liskar@foxricmanice.cz
mapa FOX Řícmanice

 


© 2013 FOX - jezdecká škola  ::  © 2013 Reklama jak Brno - grafika  ::  PeVal - webmaster