Kategorie: Aktuálně

Vánoce

Vánoční setkání v klubovně, Ježdění o svátcích na Vysočině

Po úspěšném povožení Mikulášů jsme se domluvili na dalších akcích na konci roku :

O víkendu 13. a 14. 12.  Ježdění s brigádou v Řícmanicích / vyvážení hnoje /

V sobotu 20. 12.  - Setkání v klubovně v Řícmanicích  / Vánoční besidka / Za vožení Mikulášů jsme dostali něco na pohoštění, kdo by ale donesl něco napečeného cukroví , bude vítán zvlášť. Jinak na programu bude vzpomínání na letošní akce, vybírání nejhezčích fotek  do kalendáře, když donesete kytary a flétničky, tak si zazpíváme. Možná i ozdobíme stromek.

Na vánoční prázdniny bychom mohli být na srubu na Vysočině .

termíny jsou možné dva : 27. - 31. - před silvestrem    nebo 1.1. - 4.1. po silvestru

cena : 300,- Kč / den

program :  1/2 brigáda ,   1/2 ježdění a zapřahání.

 

Jako každý rok, tak i letos končí Mikulášem výcvikové kurzy, další začnou začátkem března. Přes zimu můžete jezdit na  vyjížďky ve stejných termínech.

Snažte se přijít na besídku v  co největším počtu, budeme také domlouvat termíny puťáku, a dalších akcí, které nás budou příští rok čekat.

Těším se, Radek

                    

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, dasffaf@yahoo.com odpovědět
avatar
If you can guarantee this by email I will place my second order. The watch that you've sent has nothing to do with the replica watches uk from the picture. There are several differences from the watch from the picture. The inside of the rolex replica sale is too large for the watch itself, the is no Swiss made, the color needles are replica watches white, this is not a copy, this is not even a imitation. Look at both pictures and you will see the differences. I'm still completely rolex replica sale to have paid so much for that. Please tell me that you can do something to help me. I am at the end of my rope with your company. I understand that this is not your fault and I highly doubt that your company cares about being reported. I would just hope that someone there will do the right thing and send me the replica watches I paid for.

2012-jaro-142.jpg
2012-jaro-141.jpg
100mil_2012_2676.jpg
staveni01637.jpg

Sponzoři

  • Oseva - OSEVA, AGRO Brno spol. s r.o. logo OSEVA AGRO

Kontakt

Radovan Liška
mobil: 603474993
email: liskar@foxricmanice.cz
mapa FOX Řícmanice

 


© 2013 FOX - jezdecká škola  ::  © 2013 Reklama jak Brno - grafika  ::  PeVal - webmaster