Kategorie: Aktuálně

Podzimní akce

podzimní kurzy, víkendové akce, brigády , závody, ceny akcí

Tak je po prázdninách, co jsme s koníky absolvovali, to  Vám napíši v rubrice z naších akcí.

teď co nás čeká :

Kurzy -začnou od půli září a budou trvat do začátku prosince. Ti, kteří se naučí ovládat koně samostatně, bez vodiče,budou moct jezdit i v zimních měsících / je to v ceně podzimního kurzu. /

Chtěl bych, aby jste se rozdělili na skupinky podle Vaší dovednosti.

Se staršími bychom pokračovali dál v práci pro přiježděnost koní / ohýbání koně a práce na dvou stopách / zdokonali bychom se v základech práce ve volnosti a bude-li volný kurz tak se seznámíme s tzv. ježdění šestým smyslem.

Mladší , - pokud zvládnou rovnováhu a kmih s koněm, správný nezávislý sed ve všech chodech by mohli začít s komunikací tak, jak ji učíval Honza Bláha podle Parelliho - práce ze zemně, 7 her, práce ze sedla.

Jak budete vědět školní rozvrh, tak mi napište nebo zavolejte Vaše volné termíny. Rád bych, aby se kurzy jezdili mimo pátek a pondělí.

A co nás čeká o víkendech ?:

Na srubu  : - musím vykácet krajní stromy napadené kůrovcem, takže budou brigády na loupání kůry, sázení stromků, stavění oplocenek a každoroční nátírání chatiček bochemitem. Samozřejmně budeme s sešbou brát koně, takže to bude i s ježděním.

Výcvik koní : Nikity budeme připřahat k Bělce a Grétě ve všech kombinacích, budeme je zvykat na postrojování do uherských poprsáků.  Musíme je naučit a zvyknout na vše, co potřebují umět pro práci ve čtyřce.

Z akcí co nás budou čekat na podzim : 12. - 14. 9.  brigáda s ježděním na srubu / budeme mít návštěvu z Pejškova, večer zpívání. /

20.9. v Řícmanicích akce k otevření nových stájí / Lenka chce vozit dostavníkem / zároveň pořádá Dag závod na 10mil okolím Oslavky.

další soboty ježdění a brigáda dle zájmu,  na 4.října je domluven  již druhý ročních vozových závodů údolím zlomených berlí. Tentokrát i s vařením, zpíváním a přespáním. 

V říjnu bych chtěl využít  podzimních prázdnin - buď kurz, nebo vymyslíme něco jiného - dle zájmu a počasí.

Také bych se chtěl podívat na nějaké vozatajské závody nebo Formanský den v Borové u Poličky.

Ceny akcí : podzimní kurz + zimní ježdění  3 500,- Kč

Víkendy brigáda ježdění  - 500,- Kč / jen za stravu a dopravu /

Víkendové akce bez brigády - 1000,- Kč  / min 4hodiny ježdění /

Ozvěte se co nejdřív.   Radek

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, DEWAEW odpovědět
avatar
Today the majority of the people maintain a collection of rolex replica sale to wear them according to the outfits they wear and you would never want to spend your hard-earned money on a timepiece rolex replica uk that your dear one already has in his/her collection. So, if you get a chance, take a glance through their collection of timepieces. This would not only help you replica watches what he/she has but would also help you analyze what he/she likes. Of course, your motive would be to buy a perfect gift at the lowest cost possible but never compromise on the quality of the rolex replica sale for price. The easiest way to ensure the quality of the replica watches uk is to stick to popular brands. There are renowned brands like Skagen, rolex replica uk, Fastrack, Titian, Timex and so on that sell perfect wristwatches at the lowest cost possible.

staveni01623.jpg
100mil_2012_0005.jpg
100mil_2012_2697.jpg
staveni02001.jpg

Sponzoři

  • Oseva - OSEVA, AGRO Brno spol. s r.o. logo OSEVA AGRO

Kontakt

Radovan Liška
mobil: 603474993
email: liskar@foxricmanice.cz
mapa FOX Řícmanice

 


© 2013 FOX - jezdecká škola  ::  © 2013 Reklama jak Brno - grafika  ::  PeVal - webmaster