Kategorie: Aktuálně

Listopadové víkendy

Zapřahání mladých koní

Na listopadové víkendy zatím žádnou zvláštní akci neplánujeme.

Chtěl bych se ale co nejvíce věnovat ježdění s vozy na Vysočině. Nikity / Natálka a Nugetka / udělaly za podzimní prázdniny značný pokrok. Díky holkám ! Ve voze už chodí spolehlivě, nyní je nutné odstranit nervozitu při zapřahání. Rád bych s nimi  jezdil co nejčastěji.  

Takže bychom brali čtyři koně / dva pod sedlo a dva do vozu /,a k tomu bych potřeboval na víkend vždy minimálně tři pomocníky.

Ježdění by bylo napůl s brigádou /těžba smrků napadených kůrovcem, odvětvení a odkornění/ Víkend by Vás přišel na 500,- Kč , tedy jen za jídlo a cestu.

Nahlaste se, kdo by který víkend mohl, já pošlu podrobnější informace.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, dfg odpovědět
avatar
If you want to have color and style, then the rolex replica uk military Panerai is definitely the breitling replica best choice. Black dial, the unique "bar shaped" time mark and omega replica Arabia time standard avant-garde fashion, and the central part of the two needles show the unique brand design aesthetic. In black leather material for the replica rolex table watch watchband, comfortable and stylish, blue and red stitching showing excellent visual enjoyment, for the whole watch chelseagreat.

tabor2012_416.jpg
putak2012_211.jpg
100mil_2012_0008.jpg
putak2012_165.jpg

Sponzoři

  • Oseva - OSEVA, AGRO Brno spol. s r.o. logo OSEVA AGRO

Kontakt

Radovan Liška
mobil: 603474993
email: liskar@foxricmanice.cz
mapa FOX Řícmanice

 


© 2013 FOX - jezdecká škola  ::  © 2013 Reklama jak Brno - grafika  ::  PeVal - webmaster