Kategorie: Aktuálně

Co stihneme do konce roku

Dokončení kurzů, práce na tábořišti, akce o víkendech, zapřahání, kalendář, fotokniha.

KURZY :Tuto neděli / 28.11./ jsme na dopoledne domluveni na dokončení práce ze země se středeční skupinou. Budeme asi 3 hodiny na jízdárně, tak se dobře oblečte. Podobnou akci bychom měli domluvit i s úterní skupinou. Odpolední ježdění bude už potmě.

Víkendové AKCE : Na sobotu 5.12. Jsme slíbili přivézt Mikuláše vozem na Nové stáje, v neděli  6.12. večer nás čekají s vozem v Bílovicích u kostela. Budu potřebovat pomocníky na zapřahání a přesun koní. - Napiště, kdo budete mít čas.

Jakmile nasněží, můžeme podniknout výpravu na Rudické propadánání, Jedovnické rabníky a zpět Rakoveckým údolím. / celý den, 40 km / s foťákem !

Máme tady vůz, když dovezu postroje i pro Hafloše, bylo by dobré, zapřáhnout  před zimou ze cvičných důvodů čtyřku. 

Brigády na tábořišti: Chatka hnízdo je hotová, budu potřebovat pomoct s pokládáním střešních tašek  / udělat řetěz ze země na střechu /. Nahoře nakraji lesa u pole jsem našel další 3 uschlé stromy. Ty se budou muset pokácet, odvětvit a naložit až zamrzne pole.

Je načase uvažovat o Našem kalendáři, či fotoknize. Nejdřív se domluvíme, jestli kalendář, nebo fotokniha / alespoň za poslední 3 roky z našich akcí. / nebo obojí. Pak můžeme začít vybírat fotky. Každý by si měl připravit vzorek svého výběru, a pak se sejdeme v klubovně na zhodnocení.

 

Čekám na připomínky, odpovědi, dotazy .

R.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, nanxiangwe odpovědět
avatar
When you buy a Luxury Breitling Watches, you do your part to stimulate the economy.An investment in a Rolex Watches is one that will stimulate the retail market while adding grace and beauty in your own life or the life of a loved one.Whether you choose a luxury Hermes handbags to add to your personal wardrobe or as a gift to someone else, this is a challenging choice with unlimited possibilities on brand of Original Omega Watches.if the a 1:1 IWC; is made of gold, then this also places in the category "jewelry watch".The Rolex Submariner Watchesare worth checking out, as they are unique in terms of style and fashion.

2012-jaro-209.jpg
tabor2012_467.jpg
2012-jaro-332.jpg
100mil_2012_2676.jpg

Sponzoři

  • Oseva - OSEVA, AGRO Brno spol. s r.o. logo OSEVA AGRO

Kontakt

Radovan Liška
mobil: 603474993
email: liskar@foxricmanice.cz
mapa FOX Řícmanice

 


© 2013 FOX - jezdecká škola  ::  © 2013 Reklama jak Brno - grafika  ::  PeVal - webmaster