Kategorie: Aktuálně

Co stihneme do konce roku

Dokončení kurzů, práce na tábořišti, akce o víkendech, zapřahání, kalendář, fotokniha.

KURZY :Tuto neděli / 28.11./ jsme na dopoledne domluveni na dokončení práce ze země se středeční skupinou. Budeme asi 3 hodiny na jízdárně, tak se dobře oblečte. Podobnou akci bychom měli domluvit i s úterní skupinou. Odpolední ježdění bude už potmě.

Víkendové AKCE : Na sobotu 5.12. Jsme slíbili přivézt Mikuláše vozem na Nové stáje, v neděli  6.12. večer nás čekají s vozem v Bílovicích u kostela. Budu potřebovat pomocníky na zapřahání a přesun koní. - Napiště, kdo budete mít čas.

Jakmile nasněží, můžeme podniknout výpravu na Rudické propadánání, Jedovnické rabníky a zpět Rakoveckým údolím. / celý den, 40 km / s foťákem !

Máme tady vůz, když dovezu postroje i pro Hafloše, bylo by dobré, zapřáhnout  před zimou ze cvičných důvodů čtyřku. 

Brigády na tábořišti: Chatka hnízdo je hotová, budu potřebovat pomoct s pokládáním střešních tašek  / udělat řetěz ze země na střechu /. Nahoře nakraji lesa u pole jsem našel další 3 uschlé stromy. Ty se budou muset pokácet, odvětvit a naložit až zamrzne pole.

Je načase uvažovat o Našem kalendáři, či fotoknize. Nejdřív se domluvíme, jestli kalendář, nebo fotokniha / alespoň za poslední 3 roky z našich akcí. / nebo obojí. Pak můžeme začít vybírat fotky. Každý by si měl připravit vzorek svého výběru, a pak se sejdeme v klubovně na zhodnocení.

 

Čekám na připomínky, odpovědi, dotazy .

R.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, nanxiangwe odpovědět
avatar
When you buy a Luxury Breitling Watches, you do your part to stimulate the economy.An investment in a Rolex Watches is one that will stimulate the retail market while adding grace and beauty in your own life or the life of a loved one.Whether you choose a luxury Hermes handbags to add to your personal wardrobe or as a gift to someone else, this is a challenging choice with unlimited possibilities on brand of Original Omega Watches.if the a 1:1 IWC; is made of gold, then this also places in the category "jewelry watch".The Rolex Submariner Watchesare worth checking out, as they are unique in terms of style and fashion.

staveni02303.jpg
staveni01599.jpg
tabor2012_437.jpg
putak2012_221.jpg

Sponzoři

  • Oseva - OSEVA, AGRO Brno spol. s r.o. logo OSEVA AGRO

Kontakt

Radovan Liška
mobil: 603474993
email: liskar@foxricmanice.cz
mapa FOX Řícmanice

 


© 2013 FOX - jezdecká škola  ::  © 2013 Reklama jak Brno - grafika  ::  PeVal - webmaster